Jesteś tutaj:

Forum Inicjatyw Pozarządowych Województwa Zachodniopomorskiego

Organizacje pozarządowe z całej Polski wspólnie wyznaczą dalsze kierunki rozwoju sektora pozarządowego dla naszego kraju, uczestnicząc w tworzeniu strategii rozwoju III sektora, która ma szanse wpłynąć na formalno-prawne podstawy funkcjonowania organizacji. Nie tylko sam dokument, ale także sam proces jego tworzenia jest wyjątkowy – strategia będzie wynikiem pracy kilkuset organizacji pozarządowych ze wszystkich województw.

Przedsięwzięciem koordynują dwie ogólnopolskie sieci organizacji pozarządowych – Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT.

Jednym z ważnych etapów tworzenia strategii są Fora Inicjatyw Pozarządowych. W naszym województwie takie Forum odbędzie się w dniach 27-28 czerwca br. w Kołobrzegu.

W trakcie spotkania, podczas warsztatów wypracowany będzie jeden z elementów strategii. Dodatkowo dla uczestników przygotowano szereg prelekcji, pokaz filmu oraz pakiet informacji o możliwości pozyskania środków finansowych. Dzięki udziałowi w Forum osoby uczestniczące będą miały wyjątkową okazję wymienić się swoimi poglądami i doświadczeniami z innymi organizacjami, nawiązać współpracę i wziąć udział w wyjątkowym procesie wypracowywania założeń strategii rozwoju sektora pozarządowego w naszym kraju w najbliższych latach.

Szczegółowe informacje na temat Forum oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.pracowniap.org.pl w zakładce PROJEKTY / III sektor dla Polski.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 czerwca 2014r., można je przesłać faxem (94 340 35 23), bądź e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizator zapewnia dla uczestników nocleg i wyżywienie.


Magdalena Pieczyńska

Wieloosobowe stanowisko ds. organizacji pozarządowych

Czytaj więcej: Forum Inicjatyw Pozarządowych Województwa Zachodniopomorskiego

Więcej artykułów…

  1. Budowa obwodnicy w Gościnie

Podkategorie

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie