Jesteś tutaj:

„XV Międzynarodowy Spływ Kajakowy Parsęta 2016, Europejskie Spotkania Ekologiczne”

Tegoroczny, „XV Międzynarodowy Spływ Kajakowy Parsęta 2016, Europejskie Spotkania Ekologiczne” odbędzie się w dniach 28-31 lipiec 2016.

Udział w spływie jest częściowo odpłatny. Wpłata za udział 1 osoby wynosi 130 zł. Po wypełnieniu karty zgłoszeniowej należy ją wydrukować, podpisać i przesłać wraz z dowodem wpłaty faxem na nr (94) 311 71 16, pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną - liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu uczestnika decydować będzie kolejność zgłoszeń i uiszczenie wpisowego. Podpisując kartę zgłoszeniową akceptujemy regulamin spływu i tylko na podstawie otrzymanej, podpisanej karty zgłoszeniowej oraz wpłaty, osoba lub klub zostaną wpisane na listę uczestników.

Czytaj więcej: „XV Międzynarodowy Spływ Kajakowy Parsęta 2016, Europejskie Spotkania Ekologiczne”

Ćwiczenie RENEGADE

ĆWICZENIE RENEGADE - w dniach 7-9 czerwca 2016 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W związku z powyższym zostanie nadany sygnał alarmowy (syreną) dot. zagrożenia z powietrza.

W związku z powyższym proszę o potraktowanie powyższego sygnału jako sygnału ćwiczebnego związanego z w/w ćwiczeniami.

Zarządzanie Kryzysowe

Podkategorie

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie