Jesteś tutaj:

UWAGA INTERESANCI

W związku z sytuacją epidemiologiczną zakażeń koronawirusem-2019–nCoV (nowa nazwa SARS-CoV-2) i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach oraz przede wszystkim w trosce o zdrowie wszystkich odwiedzających i pracowników Urzędu Miejskiego w Gościnie, zwracamy się z apelem do osób, u których występują objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszności lub problemy z oddychaniem, aby zrezygnowały z wizyty w Urzędzie.

 

Prosimy o kontaktowanie się telefoniczne lub droga elektroniczną w celu załatwiania spraw urzędowych. Telefon do UM w Gościnie: 943512503, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon do GOPS: 943513122.

Prosimy o odpowiedzialne zachowanie podczas wizyty w Urzędzie Miejskim. Zgodnie ze wszelkimi informacjami przekazywanymi przez służby sanitarne, każdy odwiedzający powinien przede wszystkim indywidualnie dbać o higienę rąk i otoczenia.

Jednocześnie prosimy interesantów Urzędu Miejskiego, aby podczas załatwiania sprawy urzędowej w pokoju przebywała tylko jedna osoba. Prosimy również o zachowanie odległości min. 1 metra od pracownika Urzędu.

Zalecamy, aby osoby które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie zrezygnowały z wizyty w Urzędzie.

Video

Linki

 
 
 
 
                           
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie